Obvodové soutěže

30.05.2016 15:21

 Měsíc květen je, pro dobrovolného hasiče, pomyslným startem do nové soutěžní sezóny. Proběhly totiž obvodová kola v požárním sportu a to jak u mladých hasičů tak i dospělích.

 První soutěží bylo tradičně jarní kolo celostátní soutěže mladých hasičů Plamen 15/16. To se konalo 14.5. v obci Žár. Naši soptíci zde vybojovali první a páté místo. Stupně vítězů znamenají pro jednotlivá družstva postup do Okresního kola a proto našim mladším kolegům patří velké dík, že dokázali navázat na úspěchy v předchozích ročnících. Postup do okresu totiž naši mladí hasiči obhajuí bez přerušení již několik let. V sobotu 28.5. ve Zlivy nakonec soptíci v silné konkureci skončili na třináctém místě z patnácti soutěžních družstev.

 Obvodové kolo konané v sobotu 21.5. v Hranicích, bylo již záležitostí pro dospělé závodníky a závodnice. Náš sbor měl celkem tři soutěžní družstva. Jedno družstvo mužů a tradiční zastoupení dvou družtev v kategorii žen. Muži i přes druhé místo ve štafetě skončili na posledním místě (5.) Družstvu Ženy II. zajistil celkové 2. místo povedený druhý nejlepší čas v disciplíně požární útok. Družstvo Ženy I. tentokrát i přes velké úsilí skončilo na 4. místě.

 
Foto: 
 
Hranice: sdh-nove-hrady.rajce.idnes.cz/Obvodova_soutez_Hranice_21.5.2016

Zpět

Kontakt

Velitel jednotky

725 918 677

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode